آگهی ها
دسته بندی
ثبت اگهی
چت
اجارستان من

انتخاب شهر حذف همه

حداقل یک شهر را انتخاب کنید.
آذربایجان شرقی
آذربایجان غربی
اردبیل
اصفهان
البرز
ایلام
بوشهر
تهران
چهارمحال وبختیاری
خراسان جنوبی
خراسان رضوی
خراسان شمالی
خوزستان
زنجان
سمنان
سیستان و بلوچستان
فارس
قزوین
قم
کردستان
کرمان
کرمانشاه
کهگیلویه وبویراحمد
گلستان
گیلان
لرستان
مازندران
مرکزی
هرمزگان
همدان
یزد
همه شهرها
همه شهرها
همه شهرها
همه شهرها
همه شهرها
همه شهرها
همه شهرها
همه شهرها
همه شهرها
همه شهرها
همه شهرها
همه شهرها
همه شهرها
همه شهرها
همه شهرها
همه شهرها
همه شهرها
همه شهرها
همه شهرها
همه شهرها
همه شهرها
همه شهرها
همه شهرها
همه شهرها
همه شهرها
همه شهرها
همه شهرها
همه شهرها
همه شهرها
همه شهرها
همه شهرها
انصراف
تائید

در دوران جدید می توان از طریق اینترنت همه وسایل از ماشین چمن زنی گرفته تا دوچرخه و کیف مهمانی را به راحتی اجاره داد یا اجاره کرد. هر چیزی که شما مالکیت آن را بر عهده دارید، در ازای پرداخت مبلغی می تواند در اختیار دیگران قرار بگیرد. اقتصاد اشتراکی شامل اشتراک در تولید، توزیع، تجارت و مصرف محصولات و خدمات مختلف توسط مردم و یا سازمان ها می شود. مدل مصرف اشتراکی به عنوان یک پدیده مجموعه ای از قول و قرارها است که بر طبق آن افراد مشارکت کننده به جای داشتن مالکیت شخصی، دسترسی به محصولات و خدمات را به اشتراک می گذارند. اقتصاد اشتراکی دسترسی گسترده به محصولات، خدمات و استعداد را ورای مالکیت شخصی فراهم می کند که گاهی به آن عدم مالکیت هم میگویند.افراد، سازمان ها و دولت ها به طور فعال به عنوان خریدار، فروشنده، قرض دهنده و قرض گیرنده در این ساختارهای سازمانی در حال رشد، شرکت میکنند.

اجارستان با هدف کمک به فضای کسب و کار و همچنین مهیا نمودن ساز و کار استفاده تمامی هم میهنان از کلیه خدمات و کالاهای ضروری در مقوله اقتصاد اشتراکی که صنعت اجاره نامیده می شود ، در فرایند امر اجاره و ایجاد کسب و کارهای نوین در این بخش ، آغاز به کار نموده است تا بتواند با ایجاد شرایطی نوین و بهینه با کمترین هزینه و همچنین راحت ترین و امن ترین فضا در مقوله صنعت اجاره به هم میهنان خود خدمات رسانی نماید.


چرا اجارستان ؟
 با توجه به افزایش جرائم در سایت های تجاری که در تمامی زمینه های خرید و فروش ، اجاره ، استخدام و خدمات به صورت جامع فعالیت دارند و ناتوانی مدیران این سایت ها در کنترل محتوای آگهی ها ، اجارستان به عنوان یک استارتاپ تخصصی در زمینه اجاره شروع به فعالیت کرده تا با نظارت و کنترل دقیق ، علاوه بر جلوگیری از ارتکاب جرائم احتمالی ، با ایجاد فضایی امن و بدون واسطه ، شرایط خدمت رسانی هرچه بهتر را به هم میهنان گرامی فراهم آورد.

 

مزیت اجارستان

اجارستان مرجع نیازمندیهای اجاره و اشتراک گذاری کالا و خدمات به صورت تخصصی میباشد که بدون هیچ گونه محدودیتی در ارائه خدمات وابسته به صنعت اجاره  و هر آنچه که نیازمند اجاره آن هستید فعالیت میکند.

لازم به ذکر است که آگهی اجاره شما علاوه بر داخل کشور ، در سراسر دنیا قابل رویت بوده و امکان بازدهی هرچه بیشتر را برای کسب و کار شما میسر می سازد .

اجاره بی واسطه
به دلیل ارتباط مستقیم اجاره دهنده و اجاره گیرنده در اجارستان و حذف واسطه دقت داشته باشید اجارستان هیچگونه دخالتی در امر اجاره نداشته و کاربران باید با توجه به رعایت اصول کتبی و نکات ایمنی اقدام به امر اجاره و معامله خود نمایند .