بنا به توصیه مقام معظم رهبری صرفه جویی و اجتناب از اسراف در خرید کالاهای غیر ضروری و ترویج فرهنگ استفاده بهینه از تمامی کالاها ، یکی از راهکارهای حل مشکلات اقتصادی مردم است .

اجارستان با هدف کمک به فضای کسب و کار و همچنین مهیا نمودن ساز و کار استفاده تمامی هم میهنان از کلیه خدمات و کالاهای ضروری در مقوله اجاره و همچنین حذف تمامی واسطه ها در فرایند امر اجاره و ایجاد کسب و کارهای نوین در این بخش ، آغاز به کار نموده است تا بتواند با ایجاد شرایطی نوین و بهینه با کمترین هزینه و همچنین راحت ترین و امن ترین فضا در مقوله اجاره به هم میهنان خود خدمات رسانی نماید.

چرا اجارستان ؟؟
 با توجه به افزایش جرائم در سایت های تجاری که در تمامی زمینه های خرید و فروش ، اجاره ، استخدام و خدمات به صورت جامع فعالیت دارند و ناتوانی مدیران این سایت ها در کنترل محتوای آگهی ها ، اجارستان به عنوان یک استارتاپ تخصصی در زمینه اجاره شروع به فعالیت کرده تا با نظارت و کنترل دقیق ، علاوه بر جلوگیری از ارتکاب جرائم احتمالی ، با ایجاد فضایی امن و بدون واسطه ، شرایط خدمت رسانی هرچه بهتر را به هم میهنان گرامی فراهم آورد.

مزیت اجارستان

اجارستان مرجع نیازمندیهای اجاره کالا به صورت تخصصی میباشد که بدون هیچ گونه محدودیتی در ارائه انواع کالا در حوزه اجاره  و هر آنچه در اجاره کالا نیازمند آن هستید فعالیت میکند.
لازم به ذکر است که آگهی اجاره شما علاوه بر داخل کشور ، در سراسر دنیا قابل رویت بوده و امکان بازدهی هرچه بیشتر را برای کسب و کار شما میسر می سازد .

اجاره بی واسطه
به دلیل ارتباط مستقیم اجاره دهنده و اجاره گیرنده در اجارستان و حذف واسطه دقت داشته باشید اجارستان هیچگونه دخالتی در امر اجاره نداشته و کاربران باید با توجه به رعایت اصول کتبی و نکات ایمنی اقدام به امر اجاره و معامله خود نمایند .