نکات-حقوقی-در-اجاره-خانه

نکات حقوقی در اجاره خانه

مطابق قانون موجر و مستاجر مصوب 1376 (1997) و همچنین قانون مدنی ایران ، اجاره را می توان آزادانه بین طرفین توافق کرد. مدت اجاره فقط برای دوره ثبت شده در اجاره نامه قانونی است و در صورت تمدید قرارداد اجاره نامه ، هر دو طرف باید جهت اجاره مجدد و تمدید متقابلا به توافق برسند ، در غیر این صورت صاحبخانه حق دارد از مستاجر بخواهد ملک را تخلیه کند.
نظر: 0 تاریخ انتشار: دی 1398
قوانین-عقد-قرارداد-اجاره

قوانین عقد قرارداد اجاره

عضی از افراد تصور می‌کنند که آگاهی از قوانین اجاره برای مستأجران ضرورت چندانی ندارد و تنها صاحب خانه‌ها که اصطلاحا «مؤجر» نامیده می‌شوند، باید از قوانین اطلاع داشته باشند. این تصور نادرست است؛ زیرا اجاره خانه یک موضوع دوطرفه است و مسائل مربوط به قرارداد اجاره با هردو طرف قرارداد ارتباط دارد. بنابراین فرقی ندارد که مستأجر باشید
نظر: 0 تاریخ انتشار: مهر 1398
اجاره-نامه-عادی-بهتر-است-یا-محضری؟

اجاره نامه عادی بهتر است یا محضری؟

کی از سوالاتی که ممکن است ذهن شمارا نیز به خود درگیر کرده باشد، این است که اجاره‌نامه‌ای که در دفتر مشاورین املاک تنظیم می‌گردد چقدر معتبر و قانونی است؟ بر طبق قانون تمامی اسناد رسمی که ثبت می‌شوند دارای اعتبار تمام و کمال هستند؛ مگر آنکه خلاف این امر در دادگاه‌های صالح اثبات شود.
نظر: 0 تاریخ انتشار: مهر 1398
نکات-مهم-در-هنگام-عقد-قراداد-اجاره-مغازه

نکات مهم در هنگام عقد قراداد اجاره مغازه

اجاره مغازه یکی از مسائلی است که بیشتر از اجاره‌ی یک ملک مسکونی با حساسیت‌های خاص روبرو است. شاید مناطق زیادی وجود داشته باشد که بتوان خانه‌های مسکونی مناسبی در آن‌ها یافته و زندگی کرد؛ اما طبیعتاً درباره‌ی اجاره ملک تجاری نمی‌توان به سادگی هر مغازه‌ای را انتخاب کرد زیرا حساسیت‌های شغلی از اهمیت زیادی
نظر: 0 تاریخ انتشار: مهر 1398
با-اجاره-کردن-ظروف-می-توانید-به-نسل-های-آینده-کمک-کنید--

با اجاره کردن ظروف می توانید به نسل های آینده کمک کنید !

در حال حاضر و با گسترش زباله های پلاستیکی ، حال زمین خوب نیست و زمین در حال نابودی می باشد . هرچند که روزانه با پیام ها و توصیه های مختلفی با این موضوع روبرو می شویم ، ولی همچنان این روند ادامه دار می باشد و روز به روز وضعیت محیط زیست بد تر می شود . ما در این متن می خواهیم به موضوعی بپردازیم که کمتر به ان پرداخته شده است و آن ارتباط بین اجاره ظروف و بهتر شدن محیط زیست می باشد .
نظر: 0 تاریخ انتشار: اردیبهشت 1399
مزایای-اجاره-ویدئو-پروژکتور

مزایای اجاره ویدئو پروژکتور

تا چند سال پیش گزینه گرفتن ویددئو پروژکتور برای اجاره بسیار جذاب بود زیرا هزینه خرید یک ویدئو پروژکتور جدید بسیار بالا بود. اما اکنون ، حتی با کاهش هزینه ، اجاره یک ویدئو پروژکتور هنوز هم شایستگی های خاص خود را دارد. در اینجا برخی از مزایای اجاره پروژکتور آورده شده است: ویدئو پروژکتورها به ندرت استفاده می شوند ، بنابراین خریدن آنها بی معنی است.
نظر: 0 تاریخ انتشار: بهمن 1398
پنج-دلیل-اصلی-برای-اجاره-تجهیزات-پزشکی

پنج دلیل اصلی برای اجاره تجهیزات پزشکی

زندگی همیشه به روشی که ما برنامه ریزی می کنیم نیست. بعضی اوقات ، بیماری های مزمن و سن توانایی فرد را برای استقلال و زندگی آزاد و با زندگی کامل از بین می برد. امکان اجاره تجهیزات پزشکی از قبیل صندلی های چرخدار ، صندلی های حمام ، واکرها و صندلی های آسانسور باعث می شود تا در صورت وجود این شرایط ، امکان استقلال حرکتی هر چه بیشتر برای بیمار فرهم گردد.
نظر: 0 تاریخ انتشار: بهمن 1398
قبل-از-اجاره-لباس-عروس-،-حتما-این-نکات-را-توجه-داشته-باشید-.

قبل از اجاره لباس عروس ، حتما این نکات را توجه داشته باشید .

برخی از عروس خانم ها معمولا علاقه دارند که در شب عروسی تک و خاص باشند و لباسی را بپوشند که تنها برای ان ها دوخته است . لذا می بایست حتما اقدام به خرید لباس عروس کنند و اجاره لباس عروس به انها پیشنهاد نمی شود . منتهی عروس های دیگری نیز هستند که به دلایل مختلفی ، بجای خرید و دوخت لباس عروس ، اقدام به اجاره لباس عروس می کنند .
نظر: 0 تاریخ انتشار: بهمن 1398
چرا-بسیاری-از-افراد-اقدام-به-اجاره-خودرو-می-کنند-؟

چرا بسیاری از افراد اقدام به اجاره خودرو می کنند ؟

همانطور که می دانید بازار اجاره خودرو در سال های اخیر به دلیل دلایل مختلف ، یکی از بازار های پر رونق در ایران شده است و شرکت های مختلفی وارد این حوزه فعالیت شده اند . برخی از این شرکت ها ، با در اختیار داشتن و مالکیت چند خودرو به این فعالیت می پردازند و برخی دیگر تنها واسطه هستند و خود مالک هیچ خودرویی نیستند .
نظر: 0 تاریخ انتشار: بهمن 1398
مدارک-لازم-برای-کرایه-اتومبیل-در-ایران

مدارک لازم برای کرایه اتومبیل در ایران

نظر: 0 تاریخ انتشار: دی 1398
ماشین-عروس-برای-روز-خاص-و-زیبای-شما

ماشین عروس برای روز خاص و زیبای شما

نظر: 0 تاریخ انتشار: دی 1398
مزایای-اجاره-خودرو

مزایای اجاره خودرو

نظر: 0 تاریخ انتشار: دی 1398
همه-چیز-درباره-اجاره-ماشین

همه چیز درباره اجاره ماشین

نظر: 0 تاریخ انتشار: مهر 1398
مزایای-استفاده-از-خودرو-اجاره-ای

مزایای استفاده از خودرو اجاره ای

نظر: 0 تاریخ انتشار: مهر 1398
مزایای-اجاره-خودرو-نسبت-به-خرید-خودرو

مزایای اجاره خودرو نسبت به خرید خودرو

نظر: 0 تاریخ انتشار: مهر 1398